Ödeme Seçenekleri

Anlaşmalı olduğumuz bankaların gişelerini kullanarak, internet bankacılığını kullanarak ya da hesabınıza bağlı otomatik ödeme talimatınızı da tanımlatarak elektrik faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Yetkili Ödeme Noktaları
ANLAŞMALI KURUMLAR
ŞUBE BANKACILIĞI
GİŞEDEN ÖDEME DBS
İNTERNET BANKACILIĞI
OTOMATİK ÖDEME TALİMATI ONLİNE FATURA ÖDEME
Telefon
TELEFON BANKACILIĞI
ATM
ATM FATURA ÖDEME
ŞUBE BANKACILIĞI
GİŞEDEN ÖDEME DBS
İNTERNET BANKACILIĞI
OTOMATİK ÖDEME TALİMATI ONLİNE FATURA ÖDEME
Telefon
TELEFON BANKACILIĞI
ATM
ATM FATURA ÖDEME
ŞUBE BANKACILIĞI
GİŞEDEN ÖDEME DBS
İNTERNET BANKACILIĞI
OTOMATİK ÖDEME TALİMATI ONLİNE FATURA ÖDEME
Telefon
TELEFON BANKACILIĞI
ATM
ATM FATURA ÖDEME
FATURALARINIZI NASIL ÖDEYEBİLİRSİNİZ?
TEKELEKTRİK.COM.TR
BANKA GİŞELERİ
İNTERNET BANKACILIĞI
FATURA ÖDEME MERKEZLERİ
ATM

ANLAŞMALI BANKA GİŞELERİNDEN ÖDEME

Akbank gişesinden yapılacak ödemelerde gişe personeli Özel Havaleler bölümünden Elektrik ödemesini seçip TEK ELEKT-KGM ENERJİ TİC. firmasını bulacaktır. F010 havale kodunu ve 5116-137 Özel Havale ATS-Firma Kodumuzu yazıp, Müşteri (Abone) No kısmına 546……… ile başlayan 10 haneli rakamı yazdığı zaman faturanızı bulacak ve tahsilatını gerçekleştirecektir.

Finansbank gişesinden yapılacak ödemelerde gişe personeli fatura ödeme ekranından TEK Elektrik – KGM Enerji ve Abone/Müşteri No: 546……… ile başlayan 10 haneli rakamı yazdığı zaman faturanızı bulacak ve tahsilatını gerçekleştirecektir.

Garanti Bankası gişesinden yapılacak ödemelerde kurum adı KGM Enerji Tic. Ltd. Şti. ve Abone No: 546 ……. ile başlayan 10 haneli Müşteri No yazıldığı zaman faturanızı bulacak ve tahsilatını gerçekleştirecektir.

PTT Bank gişesinden yapılacak ödemelerde gişe personeline elektrik faturası ödemesi için 11275932 no’lu hesaba ödeme yapacağınızı ve açıklama bölümüne fatura üzerindeki isim, fatura dönemini ve 546……… ile başlayan 10 haneli Abone/Müşteri No’sunu yazdırmanız yeterlidir.

Şekerbank gişesinden yapılacak ödemelerde gişe personeli Ödeme Sistemleri ekranından sonra Fatura Ödeme ekranından TEK ELEKTRİK-KGM ENERJİ ve Abone/Müşteri No: 546 ……. ile başlayan 10 haneli Müşteri No yazıldığı zaman faturanızı bulacak ve tahsilatını gerçekleştirecektir.

İş Bankası gişesinden yapılacak ödemelerde gişe personeline elektrik faturası ödemesi için; PL işlem kodu A, Kurum kodu 1616, Müşteri /Abone No: 546 ……. ile başlayan 10 haneli Müşteri No yazıldığı zaman faturanızı bulacaktır. İşlem Sırası No’su 1 (bir) girilir. Kasadan (K) Tahsilat girilir ve 5 TL + BSMV tahsil edilir.

Yapı Kredi Bankası gişesinden yapılacak ödemelerde gişe personeli Fatura Ödemeleri ekranından Ürün : Tahsilat kısmından, TEK Elektrik-KGM Enerji ve Müşteri No/Kodu : 546 ……. ile başlayan 10 haneli Müşteri No yazıldığı zaman faturanızı bulacak ve tahsilatını gerçekleştirecektir.

Gişe ödemelerinde fatura bulunamaması veya herhangi problemle karşılaşılması durumunda Müşteri Hizmet Merkezi’mizi arayabilirsiniz.

Kredi Kartınız ile Fatura Ödeme: Web sitemizdeki (tekelektrik.com.tr) online işlemler bölümüne girerek tüm bankaların visa veya mastercard kredi kartlarıyla ödeme yapabilirsiniz. İşbirliğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. KGM ENERJİ TİC. LTD. ŞTİ.

Tasarruf Etmek Kolay