Neden Tek Elektrik ?

%100 online enerji şirketlerinden biriyiz.

Elektrik üreten bazı enerji şirketleri olması gerektiğinden daha fazla karışık. TEK Elektrik’te, birçok elektrik şirketinden daha farklı şeyler yapıyoruz. Misyonumuz, müşterilerimize olabildiğince kolay elektrik tedarik etmektir.

 

%100 online enerji şirketiyiz

Online bir enerji şirketi olarak, TEK Elektrik ile çalışmak hızlı ve kolaydır. Bize e-posta gönderdiğinizde, müşteri temsilcisiyle görüşmek için telefonda beklemenize gerek yok!Birçok enerji şirketi kayıt yaptırmak istediğinizde size sonsuz prosedür uyguladığını düşünüyorsanız, TEK’te buna gerek yok! Enerji şirketlerini değiştirmenin kolay ve hızlı olması gerektiğine inanıyoruz. Yapmanız gereken tek şey, online olarak bilgilerinizi TEK’e göndermek. Basit mi? Biz de öyle düşünüyoruz!

Zorunlu olmadıkça müşterilerimizi gereksiz e-postalar ve aramalarla rahatsız edilmeyeceğini bildirmek isteriz. Bizimle iletişime geçmek isteyen müşterilerimize her zaman bir telefon veya e-posta kadar uzağında olacağız.

 

%100 online hizmet veren bir enerji şirketiyiz

TEK Elektrik 2013 yılında ucuz elektrik hayaline sahip insanlar tarafından kuruldu. TEK Elektrik online bir enerji satıcısı olduğundan maliyetlerini düşürebilir ve bu kazanımları Türkiyelilere daha kaliteli enerji sunmaya dönüştürebilir.

Easy to Save