TEK Elektrik kimdir?

%100 online enerji şirketlerinden biriyiz.

Bazı elektrik üreten enerji şirketleri, elektrik üretimini olması gerekenden çok daha karmaşık bir hizmet gibi gösteriyor. TEK Elektrik olarak misyonumuz müşterilerimize olabildiğince kolay elektrik sağlamaktır. TEK Elektrik’te birçok elektrik şirketinden daha farklı şeyler yapıyoruz.


%100 online enerji şirketiyiz

Online bir enerji şirketi olarak, TEK Elektrik ile çalışmak hızlı ve kolaydır. Bize e-posta gönderdiğinizde, müşteri temsilcisiyle görüşmek için telefonda beklemenize gerek yok! Kayıt yaptırmak istediğinizde birçok enerji şirketinin size sonsuz prosedür uygulayacağını düşünebilirsiniz ama TEK’te buna gerek yok! Enerji şirketlerini değiştirmenin kolay ve hızlı olması gerektiğine inanıyoruz. Yapmanız gereken tek şey, online olarak bilgilerinizi TEK’e göndermek. Basit mi? Biz de öyle düşünüyoruz!


Zorunlu olmadıkça müşterilerimizi gereksiz e-postalar ve aramalarla rahatsız edilmeyeceğini bildirmek isteriz. Bizimle iletişime geçmek isteyen müşterilerimize her zaman bir telefon veya e-posta kadar uzağında olacağız.


%100 online hizmet veren bir enerji şirketiyiz

TEK Elektrik 2013 yılında ucuz elektrik hayaline sahip insanlar tarafından kuruldu. TEK Elektrik online bir enerji satıcısı olduğundan enerji maliyetlerini düşürebilir ve bu kazanımları Türkiye’de yaşayan herkese daha kaliteli ve ucuz enerji sunmaya dönüştürebilir.

Tasarruf Etmek Kolay