Tek Elektrik İle Elektrik Tasarrufu

Özellikle bir evin veya iş yerinin sorumluluğu sizdeyse, ay sonunda gelecek olan faturaları bir hayli düşünüyorsunuz demektir. Bunları düşünürken de yapacağınız hesaplar artık canınızı sıkmasın. Tek Elektrik sayesinde elektrik tasarrufu yapmak artık mümkün. 2013 yılından bu yana hizmet veren ve sizleri kalıcı çözümler ile buluşturan Tek Elektrik, eğer indirimli elektrikten faydalanırsanız ne kadar elektrik tasarrufu yaptığını da sizlere gösteriyor.

İndirimli elektrik hesaplama tablosu üzerine aylık ortalama elektrik harcama miktarınızı yazdığınızda karşınıza aylık ve yıllık bazında ne kadar tasarruf yapacağınıza dair bir miktar çıkıyor. Özellikle yıllık olarak bakarsanız ciddi oranda bir miktardan kurtulmuş olduğunuzu görebilirsiniz.

7/24 Hizmet İmkanı

Online olarak da sizlere hizmet veren Tek Elektrik'in web sitesi üzerinden de birçok hizmeti alabilmeniz mümkün. Günün hangi saatinde nerede olursanız olun internete bağlanabileceğiniz bir cihaz üzerinden sitemize girerek, güncel fatura miktarınızı öğrenebilirsiniz.

İsterseniz faturanızın ödeme işlemini de Tek Elektrik üzerinden gerçekleştirmeniz mümkün. Bunun için ödeme merkezlerine kadar gitmenize gerek yok. İsterseniz kurumsal isterseniz de bireysel olarak kolayca başvuru yapabilir ve elektrik tasarrufu yapmaya başlayabilirsiniz. Artık elektriğe gereksiz para harcamak yerine bütçenizi farklı alanlarda daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Elektrik Kullanımınızı Azaltmayın

Elektriğinizi az kullanmak yerine Tek Elektrik avantajlarından faydalanın ve istediğiniz şekilde kullanmaya devam edin. Artık iş yerleri evlerde birçok cihaz kullanılıyor ve hepsi tahmin ettiğinizden daha çok elektrik harcıyor.

Devamlı olarak elektrik yiyen çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, kahve makinesi gibi cihazların yanı sıra telefonlar ve bilgisayarlar da sürekli şarja takılı durabiliyor. Tüm bunları bir kenara koysanız da aydınlatma için kullanılan elektrik zaten faturanın büyük çoğunluğunu oluşturuyor.

İhtiyaçlarınızdan kısmak yerine yapacağınız tek şey, Tek Elektrik avantajlarından yararlanmak ve büyük oranda tasarruf yapmak. Artık faturalarınızı düşünmeyin! Ve Tek Elektrik'in ekibine güvenerek doğru tercih yapın.

Tasarruf Etmek Kolay